Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

  Fito duke klikuar web faqe

  Share
  avatar
  arbnor_76
  Fillestar-e
  Fillestar-e

  Gjinija : Male
  Postimet : 5
  Age : 41
  Reputation : 0
  Pikët : 10
  Registration date : 2009-10-22

  Fito duke klikuar web faqe

  Post by arbnor_76 on Thu Oct 22, 2009 11:07 am

  Keto jane vetem 3 nga disa web faqet ne te cilat une jam si referuesdhe te cilat paguajne online 100% ne AlertPay ose PayPal . Procedura eshte e lehte sa te hapni faqen Klikoni ne REGISTER i jepni te dhenat dhe me pas duhet ta verifikoni ne majlin tuaj valid. Pastaj e hapni Accontin Dhe ne SurfADS i keni reklamat te cilat ndrohen per gjdo dit , ato duhet ti klikoni nganje presni 30 sec dhe pastaj tjetren e me radh. ja kto jan:
  1.
  2.
  3.
  Perfitimet nuk jane aq te medha Por nese u referoni me shum shokeve ne linkun tuaj referues te cilin e merni pasi te regjistroheni ne banner me klikimet e tyre fitoni edhe ju.Per pages NEOBUX paguan pasi ti mblidhni 2$-BUXgs=9$-SVbux=2$.Te fituarat mund ti transferoni ne http://www.alertpay.com ku duhet ta hapniedhe atje ni accont free e me at mail regjistroheni dhe me pas mun te bleni online ose tu transferohen te hollat me CEK.

   Current date/time is Sun Mar 18, 2018 3:33 pm