Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

  G7 diskuton krizën financiare

  Share
  avatar
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  G7 diskuton krizën financiare

  Post by MBerisha on Thu Feb 19, 2009 10:26 pm

  Ministrat e financave dhe drejtuesit e bankave qëndrore të shtatë vendeve më të industrializuara të botës diskutojnë sot në Romë krizën globale financiare.

  Në prag të takimit, kreu i FMN-së Domenique Strauss-Kahn i ka tërhequr vërejtjen qeverive kundër masave proteksioniste.

  Sektori financiar, sipas Staruss-Khan, rrezikon të goditet nga një valë proteksionizmi, çfarë nuk i ndihmon situatës. /rel/


  _________________
  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
   Current date/time is Sun Mar 18, 2018 3:34 pm