Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

  Ora e vlerëson të paarsyeshëm shtrenjtimin e energjisë elektrike

  Share
  avatar
  MBerisha
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija : Male
  Postimet : 4625
  Vendodhja : N'Real Madrid
  Reputation : 33
  Pikët : 1502
  Registration date : 2008-10-27

  Ora e vlerëson të paarsyeshëm shtrenjtimin e energjisë elektrike

  Post by MBerisha on Sat Feb 21, 2009 2:47 pm

  Pas paralajmërimeve të zyrtarëve të Korporatës Energjetike të Kosovës për ngritjen e tarifave të energjisë elektrike, ka reaguar të shtunën Partia Reformiste ORA, duke e cilësuar të paarsyeshme një gjë të tillë.

  Zyrtarë të kësaj partie, në një konferencë me gazetarë e kanë cilësuar ngritjen e çmimit të energjisë elektrike si të paarsyeshme në këtë kohë dhe efektet që mund të sjell kjo ngritje.


  _________________
  Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
   Current date/time is Sun Mar 18, 2018 3:26 pm