Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "
  • Post new topic
  • Reply to topic

Filma vizatimor te dubluar ne shqip

Share

MBerisha
Webmaster
Webmaster

Gjinija: Male
Postimet: 4625
Vendodhja: N'Real Madrid
Reputation: 33
Pikët: 1502
Registration date: 2008-10-27

Filma vizatimor te dubluar ne shqip

Post by MBerisha on Sun Jun 14, 2009 4:15 pm

Në këtë temë mundë të postoni vetëm filma vizatimor (Islamike)

Selam alejkum


_________________
Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
MBerisha
Webmaster
Webmaster

Gjinija: Male
Postimet: 4625
Vendodhja: N'Real Madrid
Reputation: 33
Pikët: 1502
Registration date: 2008-10-27

Re: Filma vizatimor te dubluar ne shqip

Post by MBerisha on Sun Jun 14, 2009 4:19 pm

Film - Habili dhe Kabili i dubluar në Shqip 1/5Last edited by RefreSh on Sun Jun 14, 2009 4:22 pm; edited 1 time in total


_________________
Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
MBerisha
Webmaster
Webmaster

Gjinija: Male
Postimet: 4625
Vendodhja: N'Real Madrid
Reputation: 33
Pikët: 1502
Registration date: 2008-10-27

Re: Filma vizatimor te dubluar ne shqip

Post by MBerisha on Sun Jun 14, 2009 4:20 pm

Film - Habili dhe Kabili i dubluar ne Shqip pjesa 2_________________
Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
MBerisha
Webmaster
Webmaster

Gjinija: Male
Postimet: 4625
Vendodhja: N'Real Madrid
Reputation: 33
Pikët: 1502
Registration date: 2008-10-27

Re: Filma vizatimor te dubluar ne shqip

Post by MBerisha on Sun Jun 14, 2009 4:22 pm

Film - Habili dhe Kabili i dubluar ne Shqip pjesa 3_________________
Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
MBerisha
Webmaster
Webmaster

Gjinija: Male
Postimet: 4625
Vendodhja: N'Real Madrid
Reputation: 33
Pikët: 1502
Registration date: 2008-10-27

Re: Filma vizatimor te dubluar ne shqip

Post by MBerisha on Sun Jun 14, 2009 4:23 pm

Film - Habili dhe Kabili i dubluar ne Shqip pjesa 4_________________
Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
MBerisha
Webmaster
Webmaster

Gjinija: Male
Postimet: 4625
Vendodhja: N'Real Madrid
Reputation: 33
Pikët: 1502
Registration date: 2008-10-27

Re: Filma vizatimor te dubluar ne shqip

Post by MBerisha on Sun Jun 14, 2009 4:23 pm

Film - Habili dhe Kabili i dubluar ne Shqip pjesa 5_________________
Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
MBerisha
Webmaster
Webmaster

Gjinija: Male
Postimet: 4625
Vendodhja: N'Real Madrid
Reputation: 33
Pikët: 1502
Registration date: 2008-10-27

Re: Filma vizatimor te dubluar ne shqip

Post by MBerisha on Sun Jun 14, 2009 4:43 pm

Filmi Jetimi i dubluar ne shqip


_________________
Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
MBerisha
Webmaster
Webmaster

Gjinija: Male
Postimet: 4625
Vendodhja: N'Real Madrid
Reputation: 33
Pikët: 1502
Registration date: 2008-10-27

Re: Filma vizatimor te dubluar ne shqip

Post by MBerisha on Sun Jun 14, 2009 4:43 pm

Filmi Jetimi i dubluar ne shqip pjesa 1_________________
Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
MBerisha
Webmaster
Webmaster

Gjinija: Male
Postimet: 4625
Vendodhja: N'Real Madrid
Reputation: 33
Pikët: 1502
Registration date: 2008-10-27

Re: Filma vizatimor te dubluar ne shqip

Post by MBerisha on Sun Jun 14, 2009 4:44 pm

Filmi Jetimi i dubluar ne shqip pjesa 2_________________
Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
MBerisha
Webmaster
Webmaster

Gjinija: Male
Postimet: 4625
Vendodhja: N'Real Madrid
Reputation: 33
Pikët: 1502
Registration date: 2008-10-27

Re: Filma vizatimor te dubluar ne shqip

Post by MBerisha on Sun Jun 14, 2009 4:44 pm

Filmi Jetimi i dubluar ne shqip pjesa 3_________________
Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
MBerisha
Webmaster
Webmaster

Gjinija: Male
Postimet: 4625
Vendodhja: N'Real Madrid
Reputation: 33
Pikët: 1502
Registration date: 2008-10-27

Re: Filma vizatimor te dubluar ne shqip

Post by MBerisha on Sun Jun 14, 2009 4:45 pm

Filmi Jetimi i dubluar ne shqip pjesa 4_________________
Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
MBerisha
Webmaster
Webmaster

Gjinija: Male
Postimet: 4625
Vendodhja: N'Real Madrid
Reputation: 33
Pikët: 1502
Registration date: 2008-10-27

Re: Filma vizatimor te dubluar ne shqip

Post by MBerisha on Sun Jun 14, 2009 4:46 pm

Filmi Jetimi i dubluar ne shqip pjesa 5_________________
Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
MBerisha
Webmaster
Webmaster

Gjinija: Male
Postimet: 4625
Vendodhja: N'Real Madrid
Reputation: 33
Pikët: 1502
Registration date: 2008-10-27

Re: Filma vizatimor te dubluar ne shqip

Post by MBerisha on Sun Jun 14, 2009 4:47 pm

Filmi Jetimi i dubluar ne shqip pjesa 6_________________
Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu
MBerisha
Webmaster
Webmaster

Gjinija: Male
Postimet: 4625
Vendodhja: N'Real Madrid
Reputation: 33
Pikët: 1502
Registration date: 2008-10-27

Re: Filma vizatimor te dubluar ne shqip

Post by MBerisha on Sun Jun 14, 2009 4:48 pm

Filmi Jetimi i dubluar ne shqip pjesa 7_________________
Eshhedeu en la ilahe il lallah ve eshhedeu enne muhammeden abduhu ve resuluhu  • Post new topic
  • Reply to topic

Current date/time is Tue Oct 21, 2014 8:41 am