Kosova Forum

Me sa duket ju nuk jeni te Kyqur.Ju Lusemi Te Kyqeni Apo Te Regjistroheni Ne Forum Ku nuk merr me shum se 30sec kohe

Ec Me Brezat e Ri

Mire Se Vini Ne Forumin e : " Kosova-Forum "

  Si me lan me [ T ] Foton tande ne CS

  Share

  naruTo The Hacker
  1 Vrejtje
  1 Vrejtje

  Gjinija: Male
  Postimet: 487
  Age: 21
  Vendodhja: BollyWood
  Reputation: 1
  Pikët: 36
  Registration date: 2008-11-09

  Si me lan me [ T ] Foton tande ne CS

  Post by naruTo The Hacker on Sun Nov 09, 2008 3:31 pm

  Si te Bejme " Spray " pra me [ T ] ne Lojen Counter Strike,
  Me siguri keni pare qe i lajn do " harten e kosoves " ose diqka te ngjashme


  Download + VideoTutorial By naruTo.


  http://www.zshare.net/download/510332762a3076fc/

  Fischee
  A.shumë i mirë
  A.shumë i mirë

  Gjinija: Male
  Postimet: 552
  Age: 22
  Vendodhja: Gjakovë
  Reputation: 2
  Pikët: -213
  Registration date: 2008-11-06

  Re: Si me lan me [ T ] Foton tande ne CS

  Post by Fischee on Sat Nov 29, 2008 4:09 am

  qe edhe njo me te thjesht

  qe qeky program o . . . per me shti fotet ne cs edhe kur ta trus T ta qet foton
  kur te hin e trus Open Image dhe e Len cilen do foto . pastaj hin Adjust Image e trus AAuto Size .

  dhe pastaj Aply changes. dhe e trusni Save Tag,Export to Wad file dhe e ruani te C/ose /D te /Praogram Files/Valve/Cstrike
  hini edhe e runi me emer tempdecal.wad dhe kur te hini ne CS mos e prekni Options hiq me ndrru foton se prishet
  d.m.th duhet te himi ne server pa prekur sen !

  Ja linku me e downlodu :

  http://rapidshare.com/files/153723260/hltagconverter.rar

  FooSe
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinija: Male
  Postimet: 1929
  Age: 22
  Reputation: 16
  Pikët: -893
  Registration date: 2008-10-29

  Re: Si me lan me [ T ] Foton tande ne CS

  Post by FooSe on Sat Nov 29, 2008 4:25 am

  Shum te mira ate te paren e kom pervu funksionon 100%, a per kete qe po thot Fischee nuk e kom pervu asnjeher .


  _________________
  naruTo The Hacker
  1 Vrejtje
  1 Vrejtje

  Gjinija: Male
  Postimet: 487
  Age: 21
  Vendodhja: BollyWood
  Reputation: 1
  Pikët: 36
  Registration date: 2008-11-09

  Re: Si me lan me [ T ] Foton tande ne CS

  Post by naruTo The Hacker on Sat Nov 29, 2008 10:51 am

  Fischee wrote:qe edhe njo me te thjesht

  qe qeky program o . . . per me shti fotet ne cs edhe kur ta trus T ta qet foton
  kur te hin e trus Open Image dhe e Len cilen do foto . pastaj hin Adjust Image e trus AAuto Size .

  dhe pastaj Aply changes. dhe e trusni Save Tag,Export to Wad file dhe e ruani te C/ose /D te /Praogram Files/Valve/Cstrike
  hini edhe e runi me emer tempdecal.wad dhe kur te hini ne CS mos e prekni Options hiq me ndrru foton se prishet
  d.m.th duhet te himi ne server pa prekur sen !

  Ja linku me e downlodu :

  http://rapidshare.com/files/153723260/hltagconverter.rar

  HL Tag Converter Ti qet pak fotot si katror

  a Kjo Decale Converter osht ma proffesionale.. :)

  Spartakk
  A. i plotë
  A. i plotë

  Gjinija: Male
  Postimet: 1108
  Age: 21
  Reputation: 2
  Pikët: -108
  Registration date: 2008-11-20

  Re: Si me lan me [ T ] Foton tande ne CS

  Post by Spartakk on Sun Dec 14, 2008 6:26 am

  Flm Shum broo

  naruTo The Hacker
  1 Vrejtje
  1 Vrejtje

  Gjinija: Male
  Postimet: 487
  Age: 21
  Vendodhja: BollyWood
  Reputation: 1
  Pikët: 36
  Registration date: 2008-11-09

  Re: Si me lan me [ T ] Foton tande ne CS

  Post by naruTo The Hacker on Sun Dec 14, 2008 11:34 am

  Ska Gje

  Fischee
  A.shumë i mirë
  A.shumë i mirë

  Gjinija: Male
  Postimet: 552
  Age: 22
  Vendodhja: Gjakovë
  Reputation: 2
  Pikët: -213
  Registration date: 2008-11-06

  Re: Si me lan me [ T ] Foton tande ne CS

  Post by Fischee on Sat Dec 20, 2008 3:59 pm

  Tema transferohet tek Counter Strike

  Vizitor
  Guest

  Re: Si me lan me [ T ] Foton tande ne CS

  Post by Vizitor on Thu Mar 19, 2009 3:04 pm

  flm naruto the hacker

   Current date/time is Fri Feb 05, 2016 11:48 pm